Czasami dostaję od Was pytanie: czym różni się e-book Jak zaplanować skuteczną kampanię reklamową gabinetu kosmetycznego? E-BOOK + 3 FILMY SZKOLENIOWE od Sezonowych planerów na 4 pory roku. W nazwach obu produktów jest o planowaniu, dlatego postanowiłam napisać więcej na ten temat.

Aby ułatwić sprawę e-booka będę nazywać po prostu e-bookiem, a planery planerami – bez przytaczania za każdym razem pełnej nazwy.

Jak zaplanować skuteczną reklamę gabinetu kosmetycznego?

Idąc na skróty można by powiedzieć, że planery to planowanie reklamy w wersji podstawowej, a e-book to planowanie w wersji zaawansowanej. To byłoby jednak zbyt duże uproszczenie. Aby pokazać Ci wszystkie różnice, stworzyłam tabelę:

Myślę, że powyższa tabela w pełni wyczerpuje temat, dlatego nie zajmuje już dłużej Twojego czasu. Jeśli masz dodatkowe pytania, napisz w komentarzu lub zerknij do przewodnika, w którym podpowiadam komu dedykuję poszczególne produkty. Przewodnik znajdziesz TUTAJ.

Gdzie znajdę omawiane produkty?

Jeśli chcesz kupić e-booka o planowaniu kampanii reklamowej kliknij TUTAJ. Jeśli interesują Cię aktualne edycje sezonowych planerów, przejdź TUTAJ.

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym