Zaplanuj naprawdę DOCHODOWY 2024 rok w Twoim salonie beauty! Skorzystaj z PLANERA, który pomoże Ci pozyskać nowe klientki, skutecznie kontrolować finanse salonu i wprowadzić mnóstwo pozytywnych zmian w Twojej codziennej pracy!

To będzie naprawdę DOCHODOWY ROK w Twoim salonie beauty!

Chciałabym w przyszłym roku mieć więcej klientek, więcej zarabiać… Ta myśl towarzyszy każdej właścicielce salonu beauty. Co zrobić, żeby Twoje marzenia nie pozostały wyłącznie marzeniami, a zamieniły się w KONKRETNE EFEKTY?

Jeśli chcesz zorganizować jakąś imprezę, np. ślub, to robisz listę spraw do załatwienia, zapisujesz koszty, wybierasz oferty… Szukasz informacji, co kiedy i w jakiej kolejności trzeba załatwić, ile czeka się na termin. Podobnie jest z planowaniem remontu, wyjazdu na wakacje… Nie wystarczy chcieć. Trzeba zrobić plan i krok po kroku go realizować. Tak samo jest z salonem!

Nie wystarczy chcieć mieć lepsze obroty. Trzeba usiąść, zastanowić się, ile chcesz zarabiać, ile zabiegów trzeba wykonać, żeby mieć określony obrót, co zmienić w swoim salonie, żeby klientki były zachwycone, jak się reklamować, żeby mieć więcej zapisów… I gdyby tak mieć na to kilka godzin dziennie, to byłoby zdecydowanie łatwiej, jednak większość właścicieli salonów ma na to zaledwie kilkanaście-kilkadziesiąt minut dziennie. CO W TAKIEJ SYTUACJI?


Jak efektywnie rozwijać salon, przy ograniczonych zasobach czasu, energii, pieniędzy i rąk do pracy?

Przygotowałam dla Ciebie PLANER, który pomoże Ci spełnić Twoje marzenia metodą małych kroczków! Wielkie cele szatkujemy niczym kapustę, robiąc z nich malutkie kawałeczki na jednego gryza… Wróć! Na szybką przerwę w pracy 🙂 Co planujemy? Jak to robimy?

CHCESZ W JEDNYM MIEJSCU:

  • kontrolować rozwój swojego salonu we wszystkich kluczowych obszarach,
  • tworzyć skuteczne akcje reklamowe, które pomogą Ci pozyskać nowe klientki,
  • monitorować kluczowe dla salonu wskaźniki finansowe,
  • pilnować ważnych terminów?

Skorzystaj z nowej odsłony PLANERA – MUST HAVE każdego właściciela i managera salonu beauty!

Podobnie jak w ubiegłych latach, tym razem również przygotowałam dla Ciebie PLANER na cały 2024 rok!


Co znajdziesz w PLANERZE? Jak przebiega proces planowania?

Zerknij na poniższy film, w którym pokazuję, jak PLANER wygląda w środku i jak przebiega cały proces planowania – koniecznie WŁĄCZ DZWIĘK!

Więcej informacji o PLANERZE znajdziesz TUTAJ

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym