Posłuchaj darmowego rozdziału audiobooka Inwazyjne zabiegi estetyczne – kto może je wykonywać?:

Więcej informacji o e-booku i audiobooku

Które zabiegi możesz legalnie wykonywać? Jak się zabezpieczyć, żeby klientka nie zażądała od Ciebie odszkodowania?

W mediach ciągle słyszysz, że nie masz prawa wykonywać najbardziej opłacalnych zabiegów. Co więcej, sama często nie wiesz, czy rzeczywiście działasz zgodnie z prawem, czy może już narażasz się na kłopoty… Pora to zmienić!

  • Które inwazyjne zabiegi możesz wykonywać w gabinecie kosmetycznym?
  • Co z przerywaniem ciągłości skóry, pobieraniem krwi i stosowaniem znieczuleń, innych leków i wyrobów medycznych?
  • Jak obronić się przed oskarżeniami, że nie masz prawa wykonywać danego zabiegu?
  • Jak przepisy odnoszą się do zabiegów wymagających nakłuwania skóry lub wprowadzania preparatów do skóry?
  • Jakie są realne różnice w uprawnieniach kosmetyczek i kosmetologów?
  • Co zrobić, żeby wykonując zabiegi nie narazić się na problemy prawne?

Odpowiedzi na te i mnóstwo innych palących pytań poznasz podczas lektury blisko 100 stron e-booka Inwazyjne zabiegi estetyczne – kto może je wykonywać?. Jest dostępny również audiobook!

Żebyś nie wiem, ile się naszukała, nie znajdziesz nigdzie naprawdę kompleksowej, rzetelnej odpowiedzi na pytanie, jakie zabiegi możesz robić. Postanowiłam to zmienić! We współpracy z ekspertem, radcą prawnym, byłym sędzią, dr nauk prawnych Markiem Koennerem, który od lat broni kosmetyczki i kosmetologów w sprawach sądowych, stworzyliśmy naprawdę unikalne materiały, oparte na PRAKTYCZNYCH DOŚWIADCZENIACH!

To, co słyszysz w mediach nie ma przecież znaczenia. Znaczenie ma to, w jaki sposób sądy interpretują aktualnie obowiązujące prawo. W razie problemów czy powikłań, to właśnie sąd zdecyduje, czy działałaś zgodnie z przepisami! Wcale nie jest tak, jak niektórzy próbują nam wmówić, że nic nie wiadomo!

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym