Gabinet od zaplecza

W najnowszym numerze Beauty Inspiration znajdziesz artykuł na temat uprawnień zawodowych kosmetyczek i kosmetologów – telegraficzny skrót wszystkich najważniejszych zagadnień, na które powinnaś zwrócić uwagę wraz z odniesieniem do aktualnie obowiązujących przepisów.

Artykuł powstał w związku z premierą e-booka Inwazyjne zabiegi estetyczne – kto może je wykonywać?

Artykuł napisałam wspólnie z radcą prawnym Markiem Koennerem.

Zapraszam do lektury nowego numeru Beauty Inspiration (1-2/2019, str. 82-83)!

Dodatkowo na ostatniej stronie jest krótka informacja na temat materiałów związanych z akcją BEZPIECZNY GABINET. Wszystkie materiały znajdziesz TUTAJ.

co kto może w gabinecie beauty - beauty inspiration 2019_03
co kto może w gabinecie beauty - beauty inspiration 2019_03
podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym
Anna Wydra-Nazimek - Gabinet od zaplecza
mgr kosmetolog, specjalistka do spraw marketingu i zarządzania w branży beauty. Właścicielka firmy NEZA Group zajmującej się doradztwem i wsparciem marketingowym dla firm działających w branży kosmetycznej oraz bloga Gabinet od zaplecza. Autorka kilku tysięcy artykułów publikowanych w najlepszych mediach branżowych, a także kilkudziesięciu e-booków na temat marketingu i zarządzania salonem beauty. Prywatnie żona i mama.

Dodaj komentarz

avatar