marketing gabinetu

15 sposobów na sprzedanie drogiego zabiegu – PREMIERA

Recepta na sukces finansowy gabinetu kosmetycznego jest bardzo prosta: sprzedawaj dużo drogich zabiegów! Łatwo powiedzieć? Wykonanie wbrew pozorom wcale nie jest trudne! Musisz jednak nauczyć się docierać wprost do serc i umysłów najbardziej zamożnych klientek!W e-booku 15 sposobów na sprzedanie drogiego zabiegu zdradzam aż 15 skutecznych strategii zwiększających sprzedaż tych droższych, bardziej luksusowych zabiegów. Pokazuję sposoby na przełamanie obaw klientki i przekonanie jej, że drożej znaczy lepiej i skuteczniej!Od razu zastrzegam, że nie są to klasyczne techniki sprzedażowe, które większości z nas źle się kojarzą. Nie będę Cię uczyć jak sprzedać przysłowiowy „piasek na pustyni”, bo zdecydowanie nie polecam takiego podejścia. Znacznie łatwiej sprzedawać coś, w co same wierzymy. Postępując w ten sposób, zwiększamy szansę, że klientka będzie zadowolona i że wróci do nas na kolejną wizytę. Nie sztuką jest raz coś komuś „wcisnąć”. Chodzi o to, żeby klient po zabiegu był przekonany, że to były dobrze zainwestowane pieniądze! Powiem Ci, jak uzyskać taki efekt!

„15 sposobów na sprzedanie drogiego zabiegu” – Co konkretnie otrzymam?

Na 46 stronach e-booka omawiam kolejno 15 gotowych strategii sprzedaży drogich zabiegów, które możesz zastosować w swoim gabinecie beauty. Wszystko dokładnie wyjaśniam i ilustruję obrazowymi przykładami tak, abyś dokładnie wiedziała jak wdrożyć moje wskazówki w swoim gabinecie.

„15 sposobów na sprzedanie drogiego zabiegu” – Dla kogo jest ten e-book?

Lekturę e-booka szczególnie polecam właścicielkom i managerkom gabinetów, które:
  • mają w ofercie droższe zabiegi, ale rzadko je wykonują,
  • mają barierę, która uniemożliwia im skuteczną sprzedaż – np. nie chcą wydać się klientce nachalne,
  • nie wiedzą, w jaki sposób przekonać klientkę, że warto zainwestować w droższy zabieg,
  • dużo i ciężko pracują, ale nie uzyskują większych dochodów,
  • nie wiedzą jak znaleźć klientki, które będą korzystać z droższych zabiegów.
E-book to również wspaniałe rozwiązanie dla pracowników gabinetów, którzy:
  • chcą zwiększyć swoje dochody z prowizji od wykonanych zabiegów lub sprzedanych produktów do pielęgnacji domowej,
  • marzą o tym, żeby wykonywać lżejszą, bardziej owocną i „czystszą” pracę,
  • chcą się rozwijać i wykonywać nowoczesne zabiegi z wykorzystaniem dobrego sprzętu,
  • oprócz pieniędzy, zależy im również na satysfakcji z wykonywanej pracy,
  • chcą zwiększyć swoje poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji finansowej.

W jakiej formie otrzymam materiały?

Na adres e-mail podany podczas składania zamówienia wyślę Ci link do pobrania e-booka – zwykle następuje to kilka minut po dokonaniu płatności. E-book jest w pliku pdf i ma 46 stron A4. Z e-booka możesz korzystać na dowolnym urządzeniu (komputer, tablet, telefon), które otwiera pliki pdf – nie musisz mieć żadnych specjalnych czytników. Jeśli wolisz czytać na papierze, wydrukuj e-booka we własnym zakresie. Tutaj również nie trzeba nic dostosowywać, klikasz „drukuj” i z drukarki wyskakuje 46 stron A4 😉E-booka możesz kupić TUTAJ.Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat zawartości e-booka, na dole strony znajdziesz spis treści.

KUPUJĘ E-BOOKA!

„15 sposobów na sprzedanie drogiego zabiegu” – SPIS TREŚCI

 

KUPUJĘ E-BOOKA!

Tags : slider
Anna Wydra-Nazimek - Gabinet od zaplecza
mgr kosmetolog, specjalistka do spraw marketingu i zarządzania w branży beauty. Właścicielka firmy NEZA Group zajmującej się doradztwem i wsparciem marketingowym dla firm działających w branży kosmetycznej oraz bloga Gabinet od zaplecza. Autorka kilku tysięcy artykułów publikowanych w najlepszych mediach branżowych, a także kilkudziesięciu e-booków na temat marketingu i zarządzania salonem beauty. Prywatnie żona i mama.

Dodaj komentarz

avatar