Pierwsze dni stycznia w tym roku jakoś wyjątkowo leniwe… U Ciebie też? Warto sprawdzić, czy będzie więcej okazji do bezkarnego obijania się! Sprawdź ile długich weekendów czeka nas w 2017 roku!

Pierwszy długi weekend za pasem – już w najbliższy piątek święto Trzech Króli i gratisowy dzień do weekendu:

Kolejna okazja do dłuższego świętowania pojawi się dopiero na Wielkanoc – tu kalendarz jest jak co roku bezlitosny – świętujemy w niedzielę i poniedziałek.

Prawdziwy długi weekend możemy sobie zorganizować przy okazji majówki. Jeśli weźmiesz urlop na 2, 4 i 5 maja, razem z dwoma weekendami zyskasz aż 9 dni wolnego!

Następny długi weekend możesz sobie zrobić w okolicy święta Bożego Ciała. Wystarczy zamknąć gabinet w piątek, a będziesz miała 4 dni wolnego.

Kolejne święto wypada 15 sierpnia (we wtorek). Weź wolne na poniedziałek i wykorzystaj 4 dni wakacyjnego odpoczynku!

Wszystkich Świętych w tym roku wypada w środę. Jeśli weźmiesz przed lub po 2 dni wolnego, możesz cieszyć się aż 5 dniami wolnymi. W wersji ekstremalnej – z 4 dniami urlopu, masz szansę na aż 9 dni wolnego!

Ostatnia okazja do przedłużonego świętowania wiąże się z Bożym Narodzeniem, które w tym roku wypada w poniedziałek i wtorek. Razem z weekendem możesz liczyć na 4 dni wolnego. Jeśli dodatkowo zdecydujesz się na wydłużenie urlopu do Nowego Roku, będziesz miała aż 10 dni wolnego (przy wykorzystaniu dodatkowych 3 dni wolnych). Tylko kto powie o tym Twoim klientkom, które będą w ferworze przygotowań do sylwestra… 😉 Nowy Rok wypada w poniedziałek – jeśli nie chcesz zawieźć swoich klientek urlop wykorzystaj po nowym roku (4 dni), a będziesz miała 9 dni wolnego!

Korzystasz z długich weekendów? Co na to klientki? Chcą zapisywać się na zabiegi w dni pomiędzy świętami, czy wykorzystują okazję do wyjazdów?

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym