Chcesz 100 zł na zakupy w moim sklepie? Weź udział w urodzinowym KONKURSIE! Co zrobić, żeby mieć szansę na nagrodę? Sprawa jest bardzo PROSTA – wystarczy pod postem konkursowym zamieścić komentarz – propozycję pytania do mnie na urodzinowe Q&A.

Tematyka pytań dowolna. Możesz pytać o:

  • sprawy związane z marketingiem, finansami, kwestiami prawnymi w salonie,
  • Twoje własne wyzwania, problemy i dylematy związane z prowadzeniem salonu,
  • karierę w branży beauty, edukację, otwieranie salonu,
  • funkcjonowanie i wyzwania branży beauty,
  • moją pracę, doświadczenie, artykuły, filmy, produkty czy jakieś zapleczowe tematy,
  • inne sprawy, które nie przyszły mi do głowy przy tworzeniu tej listy, czyli w sumie o WSZYSTKO 🙃
  • prywatne tematy, ale w granicach „przyzwoitości” 😉

Możesz napisać WIĘCEJ PYTAŃ – nie ma ograniczeń. Prosiłabym tylko trzymać się zasady 1 pytanie = 1 komentarz, kolejne pytanie = kolejny komentarz.

Najciekawsze pytanie nagrodzę:

  • wybranym przez zwycięzcę produktem z mojego sklepu o wartości do 100 zł

LUB

  • kodem rabatowym o wartości 100 zł – jeśli masz na oku coś droższego i chcesz te 100 zł wykorzystać na obniżenie ceny i zapłacić np. 17 zł zamiast 117 zł.

Sama zdecydujesz.

Konkurs jest związany z 9 urodzinami Gabinetu od zaplecza. Będzie tradycyjny urodzinowy LIVE z dmuchaniem świeczki na nietorcie.  W tym roku dodatkowo chciałabym poodpowiadać na Wasze pytania. Stąd pomysł na konkurs.

Żeby wziąć udział w konkursie, po prostu napisz w komentarzu POD TYM POSTEM swoje pytanie i tyle 😊 Roboty niewiele, a potencjalny zysk zacny 😊

W konkursie wezmą udział pytania dodane do 27.09.2023 do godz. 23:59, ale wiadomo: im wcześniej napiszesz pytanie, tym lepiej, bo ktoś może wpaść na podobny pomysł. W przypadku takich samych lub bardzo podobnych pytań, będę brała pod uwagę to zadane jako pierwsze.

Kiedy będzie LIVE? Powiem tak: urodziny były już kilka dni temu, ale ja niestety również od kilku dni jestem chora. W związku z tym, że jeszcze męczy mnie kaszel, to po prostu muszę się trochę podleczyć. Jak tylko kaszel mi odpuści – będzie LIVE. Będę oczywiście szeroko o nim informować, żeby nikt nie przegapił.

Jeśli chcesz sobie przejrzeć produkty w sklepie i obejrzeć, na co możesz wykorzystać potencjalną nagrodę, zapraszam TUTAJ.

Regulamin konkursu znajdziesz poniżej, chociaż w sumie już wszystko napisałam powyżej 😅 


REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu jest NEZA Group Anna Wydra-Nazimek, NIP: 9591747102.

2. Konkurs zostanie przeprowadzony za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/GabinetOdZaplecza.

3. Administratorem danych osobowych udostępnianych przez Uczestników Konkursu jest NEZA Group Anna Wydra-Nazimek, NIP: 9591747102. Z polityką prywatności można zapoznać się tutaj.

4. Udział w konkursie jest nieodpłatny.

5. Uczestnikiem Konkursu może być każdy, kto zgłosi swój udział.

6. Zgłoszenie udziału w Konkursie następuje poprzez zamieszczenie w komentarzu pod postem https://www.facebook.com/GabinetOdZaplecza/posts/pfbid02rRSgfLK9eqfmnYSsD1LPQjo2ALvD2cEfvUf8CEBsU6aUGWERzDNRx6ZRAK12Yzdtl pytania do autorki profilu – Anny Wydry-Nazimek.

7. Termin zamieszczania pytań upływa w dniu 27.09.2023 o godz. 23:59. Pytania zamieszczone po tym terminie nie będą brały udziału w konkursie.

8. Zwycięzca zostanie wybrany osobiście przez Annę Wydrę-Nazimek, która wybierze i nagrodzi najciekawsze w jej ocenie pytanie.

9. Konkurs zostanie rozstrzygnięty maksymalnie do dnia 8.10.2023. Do dnia 8.10.2023 zwycięzca konkursu otrzyma wiadomość prywatną za pośrednictwem komunikatora Messenger z informacjami na temat odbioru nagrody.

10. Nagrodą w konkursie jest 1 bon o wartości 100 zł brutto przeznaczony na zakupy w sklepie pod adresem https://gabinetodzaplecza.pl/sklep lub kod rabatowy o wartości 100 zł brutto przeznaczony na zakupy w sklepie pod adresem https://gabinetodzaplecza.pl/sklep. O wyborze jednej z dwóch zaproponowanych i opisanych w niniejszym punkcie form nagrody zdecyduje Zwycięzca.

11. Konkurs nie jest stworzony, administrowany, wspierany ani sponsorowany przez Facebook. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook, Inc.

12. W myśl niniejszego regulaminu, każdy Uczestnik zwalnia serwis Facebook z odpowiedzialności za Konkurs prowadzony przez NEZA Group Anna Wydra-Nazimek, NIP: 9591747102.

13. Udział Uczestnika w Konkursie oznacza akceptację zasad Konkursu, zawartych w niniejszym Regulaminie.

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym