Po co przepłacać, jeśli można kupić w niskiej premierowej cenie? 😉 Tylko do 15.08.2017 wszystkie narzędzia marketingowe dla gabinetów kosmetycznych dostępne są w promocyjnych cenach! Po tym terminie ceny nieodwołalnie wzrosną do normalnego poziomu!

Postaw na profesjonalne wsparcie w promocji Twojego gabinetu kosmetycznego!

Przed nami ostatnie dni premierowych cen w sklepie Gabinetu od zaplecza! Tylko do 15.08.2017 wszystkie produkty dostępne są w bardzo niskich, premierowych cenach. Jeśli jeszcze rozważasz zakupy, to to jest absolutnie ostatnia okazja na podjęcie decyzji!

Dlaczego ceny wzrastają?

Większość sklepów w pierwszym okresie sprzedaje swoje produkty w normalnej cenie. Później przychodzi czas przecen, obniżek i rabatów. Chociaż nie wykluczam, że i u mnie w przyszłości pojawią się jakieś sezonowe promocje, np. z okazji świat czy urodzin bloga, to generalnie uważam, że taka polityka owszem, jest opłacalna dla sprzedawcy, ale już nie do końca dla jego klientów.

Osoby, które jako pierwsze decydują się kupić moje produkty obdarzają mnie ogromnym zaufaniem – nie znają przecież jeszcze opinii innych czytelników. Opierają się wyłącznie na swoich wrażeniach z materiałów, które przez ostatnie 3 lata publikowałam bezpłatnie na moim blogu. Jestem Wam ogromnie wdzięczna za to zaufanie i uważam, że powinnam je docenić. Dlaczego ktoś, kto czyta mnie regularnie, śledzi mój profil na Facebooku czy udziela się w grupie ma płacić więcej niż osoba, która trafi tutaj przypadkowo, np. za rok?

Właśnie dlatego promocyjne ceny postanowiłam zrobić już na starcie! Po to, aby umożliwić moim stałym czytelnikom zakupy w niższych, premierowych cenach. Okres premierowej sprzedaży kończy się po 2 tygodniach od otwarcia sklepu, dokładnie w nocy z 15 na 16.08.2017. Po tej dacie wszystkie ceny w sklepie idą w górę do normalnego poziomu, na którym wyceniłam moje produkty w oparciu o ich wartość, którą mogą wygenerować dla Waszych gabinetów.

Jak zwykle się nagadałam, teraz pora na konkrety! Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich produktach: e-bookach, planerach i listach kontrolnych, które znajdziesz w moim sklepie. To prawdziwa kopalnia praktycznych narzędzi marketingowych, które umożliwią Ci naprawdę skuteczną promocję gabinetu kosmetycznego!

Zapraszam na zakupy! 🙂

Jesienne promocje w gabinecie kosmetycznym – PLANER

Proste narzędzie, które pomoże Ci zaplanować skuteczną kampanię reklamową gabinetu kosmetycznego! Nauczę Cię jak planować reklamę, abyś z łatwością robiła to sama. Otrzymasz konkretne instrukcje, praktyczne przykłady i garść inspiracji na jesienne akcje promujące Twój gabinet! Co sezon nowe pomysły!

więcej informacji…

159 prostych, darmowych narzędzi, które pomogą Ci pozyskać nowe klientki! – E-BOOK dla gabinetów KOSMETYCZNYCH

Jak skutecznie reklamować gabinet kosmetyczny przy minimalnym nakładzie czasu i pieniędzy? Poznaj 159 wartościowych narzędzi marketingowych, które sprawią, że szybko, prosto i tanio pozyskasz nowe klientki! Mam dla Ciebie 111 stron konkretów i praktycznych przykładów z branży kosmetycznej – bez lania wody! Z tego e-booka będziesz korzystać przez wiele lat!

więcej informacji…

Wprowadzam nowy zabieg – jak go wypromować? – LISTA KONTROLNA

Zainwestowałaś w nowy zabieg? Kupiłaś sprzęt, kosmetyki, przeszkoliłaś pracowników… Jesteś mocno na minusie. Wydałaś pieniądze licząc na to, że się zwrócą. Jeśli zabieg jest dobry, prędzej czy później się zwrócą. Nie chodzi jednak o to, żeby zwróciły się później, tylko prędzej! Z mojej listy dowiesz się, co musisz zrobić, żeby skutecznie wypromować nowy zabieg! Sprawdź, o czym musisz pamiętać, żeby błyskawicznie zacząć na nim zarabiać!

więcej informacji…

Strona internetowa gabinetu, która sprzedaje zabiegi – LISTA KONTROLNA

Chcesz mieć darmowego pracownika, który sprzedaje Twoje zabiegi przez całą dobę? Nawet wtedy, gdy śpisz i odpoczywasz? Dopieść swoją stronę internetową, a zobaczysz, jak przy praktycznie zerowych nakładach finansowych możesz mieć całodobową, niezwykle skuteczną reklamę! Jeśli jeszcze nie masz strony, koniecznie ją stwórz! W obu przypadkach nieocenioną pomocą będzie przygotowana przeze mnie lista kontrolna! Poznaj listę 74 rzeczy, które muszą znaleźć się na stronie internetowej gabinetu kosmetycznego!

więcej informacji…

Zaplanuj wydatki w gabinecie kosmetycznym – PLANER cyklicznych płatności

Masz problem z pilnowaniem terminowych opłat w gabinecie kosmetycznym? Mój PLANER raz na zawsze rozwiąże Twoje problemy! Umożliwi Ci prostą, przejrzystą i przede wszystkim skuteczną kontrolę nad comiesięcznymi płatnościami! Wystarczy, że jeden jedyny raz wypiszesz wszystkie rachunki, które musisz opłacać co miesiąc, a już nigdy nie zapomnisz o ważnych opłatach!

więcej informacji…

Drukuję materiały reklamowe promujące gabinet – LISTA KONTROLNA

Chcesz stworzyć naprawdę przemyślane i skuteczne ulotki promujące gabinet kosmetyczny? Chcesz wiedzieć jak przygotować się do tego zadania, żeby uniknąć błędów i działania na ostatnią chwilę? Chcesz, żeby klientki kojarzyły Twój gabinet z profesjonalizmem? Ta lista kontrolna jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

więcej informacji…

5 sprawdzonych sposobów na podwojenie liczby klientek w Twoim gabinecie! – E-BOOK

Czujesz się zmęczona wielogodzinną pracą, która owszem pozwala przetrwać, ale sprawia, że Twoje życie kręci się wyłącznie wokół spraw związanych z gabinetem?
Czy chcesz mieć więcej czasu dla rodziny i na realizację własnych pasji bez konieczności rezygnowania z części dochodów? Ten e-book jest dla Ciebie!

więcej informacji…

Przejdź do sklepu i zobacz wszystkie dostępne produkty! Kliknij TUTAJ!

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym