Gabinet od zaplecza

W najnowszym numerze Beauty Inspiration znajdziesz fragment e-booka Problemy prawne w gabinecie beauty – poradnik kryzysowy, który napisaliśmy wspólnie z radcą prawnym Markiem Koennerem. Fragment dotyczy trudnych sytuacji – odpowiedzialności za problemy, błędy, powikłania związane z wykonaniem zabiegu kosmetycznego.

E-book ma formę wywiadu, dlatego też artykuł jest właśnie w formie rozmowy. Pytam Marka o to, kto tak naprawdę odpowiada za klientkę: właściciel gabinetu, czy pracownik? Czy stopień tej odpowiedzialności jest uzależniony od formy współpracy? Czy sytuacja osoby zatrudnionej (lub zatrudniającej) na umowę o pracę będzie inna, niż w przypadku umowy zlecenie lub współpracy pomiędzy dwiema osobami prowadzącymi własne działalności gospodarcze? Wszystkiego dowiesz się z artykułu w nowym numerze Beauty Inspiration!

Wkrótce opublikuję go również na blogu, a tymczasem zapraszam Cię również do zapoznania się z opisem e-booka Problemy prawne w gabinecie beauty – poradnik kryzysowy – E-BOOK + WZORY DOKUMENTÓW – znajdziesz w nim mnóstwo ważnych informacji, które „uratują Ci życie” w kryzysowej sytuacji!

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym
Anna Wydra-Nazimek - Gabinet od zaplecza
mgr kosmetolog, specjalistka do spraw marketingu i zarządzania w branży beauty. Właścicielka firmy NEZA Group zajmującej się doradztwem i wsparciem marketingowym dla firm działających w branży kosmetycznej oraz bloga Gabinet od zaplecza. Autorka kilku tysięcy artykułów publikowanych w najlepszych mediach branżowych, a także kilkudziesięciu e-booków na temat marketingu i zarządzania salonem beauty. Prywatnie żona i mama.

Dodaj komentarz

avatar