W ostatnim numerze BE INSPIRATION (wcześniej: Beauty Inspiration) znajdziesz aż dwa moje artykuły!

Pierwszy temat to odpady medyczne w salonie i BDO – dokonałam przeglądu aktualnej sytuacji i zebrałam wszystkie kluczowe informacje. Artykuł znajdziesz na 134 stronie czasopisma. Możesz go również przeczytać na blogu TUTAJ.

Kolejny tekst dotyczy relacji właściciela salonu z „trudnym pracownikiem”, który generuje dla salonu wysokie obroty. Ten artykuł znajdziesz na 32 stronie czasopisma oraz TUTAJ na blogu.

W BE INSPIRATION znalazła się również informacja o nowych materiałach ze sklepu Gabinetu od zaplecza. Chodzi między innymi o wzory dokumentów: umowy o pracę, regulaminu salonu, umowy lojalnościowej itp. Wszystkie te materiały znajdziesz w specjalnej kategorii w sklepie – KLIK.

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym