Kilka dni temu pisałam Ci o artykule w medycznym serwisie Onetu, w którym pojawiły się moje wypowiedzi na temat ewentualnych zakazów przerywania ciągłości skóry i stosowania niektórych sprzętów w salonach kosmetycznych.

Dziś wracam do tematu, bo mam dla Ciebie następną dobrą wiadomość! Tematem zainteresowała się kolejna redakcja! W internetowym serwisie czasopisma Rzeczpospolita opublikowano „przedruk” artykułu z Medonet. Większe medium, więcej odbiorców… Może uda nam się zainteresować sprawą szersze grono!

Poniżej fragment artykułu:

Cały artykuł możesz przeczytać TUTAJ.

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym