Gabinet od zaplecza

Kilka dni temu pisałam Ci o artykule w medycznym serwisie Onetu, w którym pojawiły się moje wypowiedzi na temat ewentualnych zakazów przerywania ciągłości skóry i stosowania niektórych sprzętów w salonach kosmetycznych.

Dziś wracam do tematu, bo mam dla Ciebie następną dobrą wiadomość! Tematem zainteresowała się kolejna redakcja! W internetowym serwisie czasopisma Rzeczpospolita opublikowano „przedruk” artykułu z Medonet. Większe medium, więcej odbiorców… Może uda nam się zainteresować sprawą szersze grono!

Poniżej fragment artykułu:

Cały artykuł możesz przeczytać TUTAJ.

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym
Anna Wydra-Nazimek - Gabinet od zaplecza
mgr kosmetolog, specjalistka do spraw marketingu i zarządzania w branży beauty. Właścicielka firmy NEZA Group zajmującej się doradztwem i wsparciem marketingowym dla firm działających w branży kosmetycznej oraz bloga Gabinet od zaplecza. Autorka kilku tysięcy artykułów publikowanych w najlepszych mediach branżowych, a także kilkudziesięciu e-booków na temat marketingu i zarządzania salonem beauty. Prywatnie żona i mama.

Dodaj komentarz

avatar