O blogu

Prowadzisz gabinet, więc jesteś kobietą biznesu! Nie bój się tak o sobie mówić! Na co dzień pomagasz, rozmawiasz, doradzasz… Pozwalasz innym kobietom poczuć się wyjątkowo… Ale czy Ty sama czujesz się wyjątkowo? Prowadzisz firmę, zarządzasz większym lub mniejszym zespołem. Odpowiadasz za małe, ale prężne przedsiębiorstwo! Myślisz czasami o sobie w ten sposób?

Każda kobieta która prowadzi gabinet to businesswoman z krwi i kości! Ty wiesz najlepiej jak trudno jest walczyć o klienta. Nie masz działu marketingu, nie masz działu HR, działu zaopatrzenia… Dlaczego więc miałabyś czuć się gorszym przedsiębiorcą, niż kobiety zarządzające wielkimi korporacjami? One mają do pomocy sztab ludzi – Ty masz tylko siebie! Masz pracę, dom, być może męża lub partnera, dzieci… Każdego dnia starasz się być najlepsza! Najlepszą specjalistką w swojej dziedzinie, najlepszą managerką własnej firmy, najlepszą partnerką, żoną, matką…

Potrzebujesz pomocy, a może tylko rozmowy, porady? To nie jest nic wstydliwego! Kobiety wielkiego biznesu wspierają się, spotykają na rozmaitych kongresach, eventach… Dlaczego my, kobiety z najbardziej kobiecej branży świata nie miałybyśmy służyć sobie radą, wsparciem, słowem otuchy?

Ten blog powstał z myślą o Tobie! Świadomej kobiecie, która chce rozwijać siebie i swój mały biznes! Kobiecie, która jak lwica, każdego dnia walczy o klienta, która nie spoczywa na laurach, ale ciągle mknie do przodu, pokonując najmniej spodziewane przeciwności losu!

To miejsce w którym otrzymasz solidną dawkę wiedzy, która ułatwi Ci prowadzenie własnego biznesu. Tutaj dowiesz się o ciekawych, inspirujących spotkaniach w swojej miejscowości. Poznasz prawne zawiłości i zaoszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy na bezowocnych poszukiwaniach rzetelnej wiedzy! To miejsce dla kobiety takiej jak TY!

Jak rozwinąć gabinet bez konieczności wybierania pomiędzy pracą i życiem osobistym? Jak pozyskać nowe klientki bez dużych nakładów finansowych? Jak zwiększyć obroty gabinetu i zdobyć przewagę nad konkurencją? Jak zarządzać swoim życiem zawodowym, żeby mieć czas dla rodziny i na realizowanie własnych pasji? Znam odpowiedź na te wszystkie pytania i absolutnie nie mam zamiaru jej przed Tobą ukrywać! 😉