Gabinet od zaplecza

W najnowszym numerze Beauty Inspiration znajdziesz mój artykuł na temat nowych przepisów sanitarnych dla gabinetów kosmetycznych i fryzjerskich – telegraficzny skrót wszystkich najważniejszych zmian, które szykują nam ustawodawcy. 

Cały artykuł pojawi się na blogu już wkrótce, a tymczasem zapraszam Cię do lektury e-booka Nowe rozporządzenie w sprawie szczegółowych wymagań sanitarnych – co musisz zmienić w gabinecie?, w którym szczegółowo omawiam kluczowe różnice między starymi i nowymi przepisami sanitarnymi.

Poniżej kilka zdjęć w wakacyjnym, rustykalnym klimacie 😉

Na ostatnim zdjęciu nowy e-book Jak tworzyć skuteczne REKLAMY salonu? 🙂

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym
Anna Wydra-Nazimek - Gabinet od zaplecza
mgr kosmetolog, specjalistka do spraw marketingu i zarządzania w branży beauty. Właścicielka firmy NEZA Group zajmującej się doradztwem i wsparciem marketingowym dla firm działających w branży kosmetycznej oraz bloga Gabinet od zaplecza. Autorka kilku tysięcy artykułów publikowanych w najlepszych mediach branżowych, a także kilkudziesięciu e-booków na temat marketingu i zarządzania salonem beauty. Prywatnie żona i mama.

Dodaj komentarz

avatar