Dobra wiadomość dla osób, które kupiły kurs online BeautyAI Masterclass! W kursie pojawiła się dodatkowa lekcja – test 9 darmowych aplikacji do generowania zdjęć i grafik przy pomocy sztucznej inteligencji. Co więcej, wszystkie lekcje z kursu są dostępne również osobno na mojej nowej platformie VOD, więc jeśli jeszcze nie masz kursu, warto tam zajrzeć! Poniżej szczegóły obu tematów.

1. Darmowa, bonusowa lekcja do kursu BeautyAI Masterclass!

Osoby, które kupiły kurs online BeautyAI Masterclass – Transformacja salonu beauty dzięki sztucznej inteligencji otrzymały dostęp do bonusowej lekcji, w której przeprowadzamy solidny test aż 9 darmowych aplikacji opartych na sztucznej inteligencji przeznaczonych do generowania zdjęć i grafik. Każda z testowanych aplikacji dostaje takie samo zadanie. Sprawdzamy, która z nich poradzi sobie najlepiej i wygeneruje dla Ciebie zdjęcie najbardziej zbliżone do rzeczywistości. Dzięki testowi zaoszczędzisz mnóstwo czasu na samodzielnym testowaniu wielu narzędzi i od razu zaczniesz korzystać z tego, które daje najlepsze efekty!

Jeśli kupiłaś kurs, nie musisz robić nic szczególnego. Po prostu zaloguj się do kursu – bonusową lekcję znajdziesz na samym dole. Jeśli jeszcze nie masz kursu, możesz go kupić tutaj, albo…

2. Wszystkie lekcje z kursu dostępne pojedynczo na mojej nowej platformie VOD!

Możesz również wykupić dostęp do pojedynczych lekcji z kursu, które od wczoraj są dostępne na mojej nowej platformie VOD!

O samej premierze platformy VOD napisałam wczoraj artykuł – jeśli jeszcze go nie czytałaś, zajrzyj koniecznie tutaj.

Na nowej platformie znajdziesz nie tylko pojedyncze lekcje z kursu o wykorzystaniu sztucznej inteligencji w salonie beauty, ale również mnóstwo innych ciekawych filmów na tematy związane z marketingiem salonu, finansami, rozwojem i regulacjami prawnymi. Po szczegóły wskakuj tutaj.

Na koniec dodam jeszcze tylko, że jeśli jesteś zainteresowana wszystkimi lekcjami na temat sztucznej inteligencji, to finansowo zdecydowanie bardziej opłaca się kupić cały kurs. Szczegółowo wygląda to tak:

  • cały kurs (+kolejne bonusowe lekcje za darmo) – cena: 197 zł – dostępny zarówno w moim sklepie (klik), jak i z możliwością zakupu na nowej platformie (klik),
  • pojedyncze lekcje dostępne na platformie VOD (klik) – gdybyś chciała kupić wszystkie osobno, to w tej chwili wyszłoby 253 złdo 3.03 wszystkie VOD na platformie są w promocyjnych, premierowych cenach,
  • jak promocja na platformie się skończy, to wszystkie VOD osobno dałyby łączny koszt 343 zł.

Podsumowując: jeśli interesują Cię pojedyncze nagrania – masz możliwość wykupić osobno. Jeśli interesują Cię wszystkie nagrania, zdecydowanie bardziej opłaca się kupić cały kurs, bo w ten sposób oszczędzasz 56 zł (do 3.03) lub 146 zł (po zakończeniu promocji, czyli od 4.03). 

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym
Tagi :