W 2024 roku czeka nas kolejny duży wzrost stawek podatku płaconego w ramach karty podatkowej. Rozliczasz się tą formą opodatkowania? Sprawdź, o ile więcej zapłacisz w 2024 roku!

Pod koniec listopada opublikowano Obwieszczenie (klik) Ministra Finansów z dnia 15 listopada 2023 r. w sprawie stawek karty podatkowej (…), które ustala stawki dla poszczególnych zawodów na 2024 rok.

Salon kosmetyczny – KARTA PODATKOWA 2024

Dla usług kosmetycznych będzie to wyglądało następująco:

Dla przykładu: salon kosmetyczny w mieście z 20 000 mieszkańców, zatrudniający 2 pracowników w 2024 roku zapłaci 752 zł podatku. Ten sam salon w 2023 roku płacił 665 zł podatku, czyli podatek wzrósł o 87 zł.

Poniżej dla porównania wszystkie stawki z 2023 roku:


Salon fryzjerski – KARTA PODATKOWA 2024

Prowadzisz salon fryzjerski? Stawki podatku dla salonów fryzjerskich w 2024 roku będą wyglądały następująco:

Dla porównania jeszcze 2023 rok:

Przydał Ci się ten artykuł? Wesprzyj powstawanie kolejnych – postaw mi wirtualną kawęKLIK. Zapraszam również do mojego SKLEPU.

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym
Tagi :