Jeśli robisz klientom zdjęcia do dokumentacji zabiegowej lub z myślą o publikacji np. w mediach społecznościowych musisz mieć na to zgodę lub inną podstawę prawną! We współpracy z radcą prawnym przygotowałam dla Ciebie wzory zgód, które umożliwią Ci legalne wykonywanie i wykorzystywanie zdjęć klientek!

Dodatkowo otrzymasz mnóstwo przydatnych informacji, np. dotyczących postępowania w sytuacji, w której zdjęcia wykonuje Twój pracownik. Dowiedz się, co zrobić, żeby nie stracić praw do tych zdjęć! Pełny opis e-booka znajdziesz poniżej.

Dlaczego warto dokumentować efekty zabiegów?

Prezentacja efektów pracy w gabinecie kosmetycznym lub fryzjerskim to najtańsza i jednocześnie najskuteczniejsza forma reklamy! Klientkom zależy przecież głównie na tym, żeby uzyskać konkretny efekt zabiegu. Pokazując zdjęcia swoich prac, dajesz klientkom gwarancję jakości!

Zdjęcia warto robić nie tylko w przypadku spektakularnych zabiegów, takich jak: manicure, wizaż, czesanie, farbowanie, makijaż permanentny czy wyszczuplanie. Aby uniknąć ewentualnych pretensji i roszczeń klientek, dokumentuj wszystkie bardziej inwazyjne zabiegi, które wykonujesz. Dzięki temu w razie problemów łatwo udowodnisz, że Twoje praca była wykonana bez zarzutu!

ZGODY WIZERUNEK – Co znajdę w treści e-booka?

Robisz klientkom zdjęcia do dokumentacji zabiegowej? A może chcesz publikować efekty swojej pracy na Facebooku, Instagramie lub na stronie internetowej gabinetu? Mam dla Ciebie wszystkie niezbędne zgody na utrwalanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie wizerunku! Do zgód dołączyłyśmy procedury, które pokażą Ci krok po kroku jakie zgody zbierać w konkretnych sytuacjach!

Produkt składa się z e-booka i 2 procedur, również w plikach pdf. W e-booku znajdziesz:

  • informacje na temat sposobu postępowania w sytuacji, w której robisz zdjęcia wyłącznie do dokumentacji zabiegowej,
  • wzór zapisu w obowiązku informacyjnym, który uwolni Cię od konieczności zbierania dodatkowych zgód w niektórych sytuacjach,
  • informację na temat tego czym różni się utrwalanie i rozpowszechnianie wizerunku,
  • wzór zgody na rozpowszechnianie wizerunku, wraz z informacją, że zgoda jest udzielona nieodpłatnie, wskazaniem miejsc publikacji i pozostawieniem możliwości obróbki gotowych zdjęć (zgodę można wykorzystać nie tylko w przypadku zdjęć, ale również filmów),
  • informację na temat postępowania w przypadku kiedy zdjęcia wykonuje pracownik – jak nie stracić do nich praw,
  • wskazówki dotyczące zabezpieczania zdjęć zgodnie z RODO.

Do e-booka dołączone są również procedury:

  • PROCEDURA 1 – Sposób postępowania w przypadku wykonywania klientce zdjęć do dokumentacji zabiegowej – krok po kroku.
  • PROCEDURA 2 – Sposób postępowania w przypadku wykonywania klientce zdjęć do publikacji np. w mediach społecznościowych lub na stronie www – krok po kroku.

W okresie sprzedaży premierowej możesz kupić opisany powyżej e-book w promocyjnej cenie 67 zł zamiast 97 zł! Nie czekaj, aż cena wzrośnie! E-booka możesz kupić TUTAJ.