Gabinet od zaplecza

Dziękuję za opłacenie zamówienia!

Bardzo serdecznie dziękuję Ci za zaufanie i zakupienie moich najlepszych produktów! Link do pobrania produktów znajdziesz na swojej skrzynce mailowej.

Jeśli nie widzisz maila, sprawdź koniecznie folder SPAM lub oferty – mail mógł tam wpaść. Aby na przyszłość ograniczyć ten problem, dodaj mój adres do swojej listy adresowej!

Jeśli płatność została wykonana w nocy lub w święto, może się zdarzyć, że maila z linkiem do pobrania produktu otrzymasz dopiero następnego dnia – ze względu na księgowanie płatności w banku.

Jeśli po sprawdzeniu wszystkich opisanych powyżej punktów zdarzy się, że nadal nie będziesz mieć dostępu do produktu, napisz do mnie, a rozwiążę ten problem najszybciej, jak to będzie możliwe!

Jeszcze raz dziękuję Ci za zaufanie i serdecznie pozdrawiam!

Anna Wydra-Nazimek
specjalistka ds. marketingu w branży beauty

Jeśli masz ochotę zapoznaj się z innymi produktami dostępnymi w moim sklepie internetowym. Poniżej znajdziesz krótką informację na ich temat.

Jesienne promocje w gabinecie kosmetycznym – PLANER

Proste narzędzie, które pomoże Ci zaplanować skuteczną kampanię reklamową gabinetu kosmetycznego! Nauczę Cię jak planować reklamę, abyś z łatwością robiła to sama. Otrzymasz konkretne instrukcje, praktyczne przykłady i garść inspiracji na jesienne akcje promujące Twój gabinet! Co sezon nowe pomysły!

więcej informacji…

 

 

159 prostych, darmowych narzędzi, które pomogą Ci pozyskać nowe klientki! – E-BOOK dla gabinetów KOSMETYCZNYCH

Jak skutecznie reklamować gabinet kosmetyczny przy minimalnym nakładzie czasu i pieniędzy? Poznaj 159 wartościowych narzędzi marketingowych, które sprawią, że szybko, prosto i tanio pozyskasz nowe klientki! Mam dla Ciebie 111 stron konkretów i praktycznych przykładów z branży kosmetycznej – bez lania wody! Z tego e-booka będziesz korzystać przez wiele lat!

więcej informacji…

 

Wprowadzam nowy zabieg – jak go wypromować? – LISTA KONTROLNA

Zainwestowałaś w nowy zabieg? Kupiłaś sprzęt, kosmetyki, przeszkoliłaś pracowników… Jesteś mocno na minusie. Wydałaś pieniądze licząc na to, że się zwrócą. Jeśli zabieg jest dobry, prędzej czy później się zwrócą. Nie chodzi jednak o to, żeby zwróciły się później, tylko prędzej! Z mojej listy dowiesz się, co musisz zrobić, żeby skutecznie wypromować nowy zabieg! Sprawdź, o czym musisz pamiętać, żeby błyskawicznie zacząć na nim zarabiać!

więcej informacji…

 

Strona internetowa gabinetu, która sprzedaje zabiegi – LISTA KONTROLNA

Chcesz mieć darmowego pracownika, który sprzedaje Twoje zabiegi przez całą dobę? Nawet wtedy, gdy śpisz i odpoczywasz? Dopieść swoją stronę internetową, a zobaczysz, jak przy praktycznie zerowych nakładach finansowych możesz mieć całodobową, niezwykle skuteczną reklamę! Jeśli jeszcze nie masz strony, koniecznie ją stwórz! W obu przypadkach nieocenioną pomocą będzie przygotowana przeze mnie lista kontrolna! Poznaj listę 74 rzeczy, które muszą znaleźć się na stronie internetowej gabinetu kosmetycznego!

więcej informacji…

 

Zaplanuj wydatki w gabinecie kosmetycznym – PLANER cyklicznych płatności

Masz problem z pilnowaniem terminowych opłat w gabinecie kosmetycznym? Mój PLANER raz na zawsze rozwiąże Twoje problemy! Umożliwi Ci prostą, przejrzystą i przede wszystkim skuteczną kontrolę nad comiesięcznymi płatnościami! Wystarczy, że jeden jedyny raz wypiszesz wszystkie rachunki, które musisz opłacać co miesiąc, a już nigdy nie zapomnisz o ważnych opłatach!

więcej informacji…

 

Drukuję materiały reklamowe promujące gabinet – LISTA KONTROLNA

Chcesz stworzyć naprawdę przemyślane i skuteczne ulotki promujące gabinet kosmetyczny? Chcesz wiedzieć jak przygotować się do tego zadania, żeby uniknąć błędów i działania na ostatnią chwilę? Chcesz, żeby klientki kojarzyły Twój gabinet z profesjonalizmem? Ta lista kontrolna jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

więcej informacji…

 

5 sprawdzonych sposobów na podwojenie liczby klientek w Twoim gabinecie! – E-BOOK

Czujesz się zmęczona wielogodzinną pracą, która owszem pozwala przetrwać, ale sprawia, że Twoje życie kręci się wyłącznie wokół spraw związanych z gabinetem?
Czy chcesz mieć więcej czasu dla rodziny i na realizację własnych pasji bez konieczności rezygnowania z części dochodów? Ten e-book jest dla Ciebie!

więcej informacji…

Przejdź do sklepu i zobacz wszystkie dostępne produkty! Kliknij TUTAJ!