Fajnie by było wstawiać reklamę i od razu biec do telefonu, prawda? Dlaczego w takim razie u Ciebie tak to nie działa? Dlaczego o każdego klienta musisz zaciekle walczyć? Sprawdź, czy nie popełniasz jednego z 15 popularnych błędów, które sprawiają, że reklamy salonu beauty po prostu nie działają!

Przed Tobą kolejny odcinek artykułów do słuchania – cyklu podcastów, w których czytam dla Was najciekawsze artykuły z mojego bloga.

Artykuł w wersji tekstowej znajdziesz tutaj.

Posłuchaj podcastu: 

Dodam jeszcze, że odcinek nagrałam tak, żebyś nie musiała patrzeć na monitor, ale jeśli masz techniczną możliwość, to warto zerkać, bo na ekran wrzucam ciekawe grafiki, wykresy itd.

Pamiętaj, żeby zasubskrybować kanał – nie przegapisz wielu ciekawych treści. Jeśli znasz kogoś, komu mogą się spodobać, przekaż mu proszę namiary.

Jeśli chcesz wesprzeć powstawanie kolejnych ARTYKUŁÓW DO SŁUCHANIA lub zwykłych odcinków, możesz postawić mi wirtualną kawę TUTAJ.

Bardzo dziękuję za każde wsparcie ❤️

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym