Kupiłaś BeautyCALC przed 22 października 2022 roku? Pobierz bezpłatną aktualizację, która uwzględnia zmiany związane z wprowadzeniem tzw. Polskiego Ładu – w styczniu i w lipcu 2022 roku!

Pobierz DARMOWĄ aktualizację do swojego kalkulatora!

W związku ze zmianami podatkowymi, które weszły w życie na początku 2022 i w lipcu 2022 roku,
pomyślałam, że dobrze by było zaktualizować BeautyCALC – Oblicz ceny zabiegów i sprawdź rentowność salonu beauty – KALKULATOR. Obecnie sprzedawane w sklepie kalkulatory (od 22 października) mają już naniesione zmiany. Chciałam jednak również wymyślić rozwiązanie dla osób, które wcześniej kupiły kalkulator.

Udało mi się to zrobić w stosunkowo prosty sposób – zmieniają się tak naprawdę tylko trzy komórki w dziale dotyczącym podatków. Wystarczy, że w swoim kalkulatorze naniesiesz opisane przeze mnie zmiany – wszystko się elegancko zaktualizuje.

Czy muszę to robić?

Absolutnie nie. Po prostu, jeśli to zrobisz, Twoje wyliczenia będą bardziej przystawać do aktualnej sytuacji podatkowej. Na inne wyliczenia zmiany nie mają wpływu.

Czy to trudne?

Nie! Wszystko dokładnie opisałam wraz ze zrzutami ekranów. To bardzo proste! 

Gdzie znajdę instrukcję?

Przygotowałam dla Ciebie dokładną instrukcję, co zmienić w swoim kalkulatorze, żeby liczył Ci podatki zgodnie z obowiązującymi obecnie stawkami podatków i wysokością składek. Możesz ją pobrać zupełnie za darmo. W tym celu kliknij na przycisk poniżej. Zanim to zrobisz, zerknij jeszcze na dolną część artykułu 🙂


Nowy kalkulator już dostępny!

Czy wiesz, że w sklepie jest dostępny zupełnie nowy kalkulator?

KALKULATOR INFLACJI dla salonu beauty – Zyski, ceny zabiegów, koszty sam policzy Ci, ile tracisz na wysokiej inflacji, jak spada realna wartość Twoich zysków oraz o ile powinnaś podnieść ceny zabiegów, żeby zneutralizować wszystkie straty.

To dopiero początek! Jednym kliknięciem możesz sprawdzić, jak zmienią się te wszystkie dane w różnych wariantach rozwoju sytuacji, np. przy inflacji w wysokości 5%, 12%, 15%, 21% lub dowolnej innej. Zastanawiasz się, co będzie za miesiąc, pół roku, za rok? Sprawdź to! Zyskasz większą kontrolę nad swoim firmowym i domowym budżetem.

Pełny opis kalkulatora znajdziesz TUTAJ.


Nie masz BeautyCALC?

Jeśli jeszcze nie masz BeautyCALC, koniecznie zapoznaj się z jego opisem i poznaj wszystkie możliwości, które przed Tobą otworzy!

W atrakcyjnej cenie jest dostępny również pakiet z BeautyCALC I Kalkulatorem inflacji. Wybierając pakiet, oszczędzasz aż 87 zł! Zobacz więcej informacji na temat:

  • BeautyCALCklik,
  • Kalkulatora inflacjiklik,
  • pakietu zawierającego oba kalkulatoryklik.
podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym
Tagi :