Gabinet od zaplecza

W jakich sytuacjach warto przyglądać się konkurencji? Jak konkurować uczciwie i zachować zdrowe relacje z właścicielami sąsiednich salonów? O tym przeczytasz w moim artykule zamieszczonym w najnowszym numerze czasopisma Najwspanialsze!

moj artykul w najwspanialsze
moj artykul w najwspanialsze

Cały artykuł pojawi się na blogu już wkrótce, a tymczasem zapraszam Cię do zapoznania się z opisem mojego nowego kursu online Jedyny taki salon! Strategia liderki na lokalnym rynku, o którym również wspomniano w nowym numerze czasopisma Najwspanialsze.

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym
Tagi : slider
Anna Wydra-Nazimek - Gabinet od zaplecza
mgr kosmetolog, specjalistka do spraw marketingu i zarządzania w branży beauty. Właścicielka firmy NEZA Group zajmującej się doradztwem i wsparciem marketingowym dla firm działających w branży kosmetycznej oraz bloga Gabinet od zaplecza. Autorka kilku tysięcy artykułów publikowanych w najlepszych mediach branżowych, a także kilkudziesięciu e-booków na temat marketingu i zarządzania salonem beauty. Prywatnie żona i mama.

Dodaj komentarz

avatar