W nowym numerze tygodnika Polityka znajdziesz artykuł na temat podejścia do pielęgnacji urody u młodych dziewczyn. W części poświęconej korzystaniu z profesjonalnych usług kosmetycznych znalazły się cytaty z mojego artykułu Klauzula sumienia u kosmetyczki – Czy wykonywać zabiegi nastolatkom? oraz wnioski z ankiety przeprowadzonej na grupie Gabinet kosmetyczny od zaplecza na Facebooku.

Artykuł Hybrydy i chimery autorstwa Marty Mazuś znajdziesz w aktualnym (40/2019) numerze tygodnika Polityka, na 36 stronie. Poniżej krótki film, w którym opowiadam o artykule.

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym