Gabinet od zaplecza

Potrzebuję pomocy

Stałe klientki odchodzą, a na ich miejsce nie pojawiają się nowe? A może dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z prowadzeniem własnego gabinetu? Na moim blogu przekazuje Ci wiedzę, która pomoże Ci poprawić funkcjonowanie salonu i pozyskać nowe klientki. Może jednak zdarzyć się, że nie będziesz miała czasu lub ochoty samodzielnie zajmować się reklamą salonu. W takim przypadku zapraszam do kontaktu! Pomogę Ci wdrożyć działania, które sprawią, że zwiększysz swoje obroty bez konieczności morderczej pracy po nocach kosztem czasu dla siebie i dla rodziny.

Oferuje kompleksowe wsparcie reklamowe dla gabinetów kosmetycznych, fryzjerskich, SPA i medycyny estetycznej! Pomogę Ci wyróżnić się na mocno konkurencyjnym rynku i pozyskać klientów tam, gdzie inni nawet ich nie szukają!

Skuteczna reklama gabinetu kosmetycznego, fryzjerskiego, SPA i medycyny estetycznej

Mam sprawdzone sposoby na pozyskanie nowych klientek dla Twojego gabinetu. Odciążę Cię od wykonywania zadań, na które zawsze brakuje Ci czasu. Zaproponuję skuteczne działania, dzięki którym zaczniesz wreszcie zarabiać na swojej pasji duże pieniądze! Dodam Ci skrzydeł do dalszego rozwoju Twojego kosmetycznego biznesu!

Co konkretnie mam do zaoferowania:

  • znajdę słabe strony w funkcjonowaniu Twojego gabinetu,
  • pomogę Ci sprawdzić efektywność dotychczasowej reklamy Twojego gabinetu,
  • wdrożę skuteczne działania, które pozwolą Ci pozyskać nowe klientki,
  • przeprowadzę profesjonalny audyt strony internetowej gabinetu, poprawię opisy zabiegów i inne teksty,
  • wzmocnię pozycję Twojej strony w wyszukiwarce internetowej,
  • poprowadzę Twoje profile w mediach społecznościowych,
  • pomogę Ci opracować profesjonalne materiały reklamowe, które zaczną sprzedawać oferowane przez Ciebie usługi!

Skontaktuj się ze mną, a wspólnie ustalimy które działania będą najbardziej skuteczne w Twoim przypadku. Przedstawię Ci kompleksową ofertę – wtedy zdecydujesz czy chcesz nawiązać ze mną płatną współpracę.

Anna Wydra-Nazimek
specjalista ds. marketingu w branży beauty

e-mail: ania@gabinetodzaplecza.pl
tel.: 884 989 882

Dlaczego klientki nie wracają?

Poznaj 317 powodów! Sprawdź, które dotyczą Twojego salonu! Opracuj plan naprawczy, dzięki któremu zwiększysz liczbę stałych klientek i znacznie zwiększysz zyski z gabinetu!

ODBIERZ 50 zł ZNIŻKI!
close-link