Chcesz, żeby klientki po zabiegach w Twoim salonie kosmetycznym lub fryzjerskim robiły sobie super zdjęcia i wrzucały je na media społecznościowe? Co zrobić, żeby je do tego zachęcić? Jak zapewnić sobie darmową i ciekawą reklamę oraz mnóstwo oznaczeń?

Mam dla Ciebie mnóstwo inspiracji na stworzenie zachwycającego kącika foto w Twoim salonie beauty! Zobacz nowy film na moim kanale na YouTube.

Na kanale już wkrótce pojawi się więcej filmów, więc gorąco zachęcam do subskrybowania. Jeśli chcesz się dowiedzieć, skąd pomysł na nagrywanie i jakie tematy będę poruszać na kanale, przeczytaj TEN artykuł.

Jeśli chcesz wesprzeć powstawanie kolejnych filmów, postaw mi wirtualną kawęTUTAJ.

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym
Tagi :