Chcesz darmowy rozdział e-booka Co zmienić w ofercie salonu beauty, żeby ZWIĘKSZYĆ ZYSKI bez podnoszenia cen i cięcia kosztów? Wypełnij poniższy formularz i odbierz darmowego pdfa!

Pobranie pliku wiąże się z zapisem na newsletter Gabinetu od zaplecza, w którym przesyłam Ci mnóstwo ciekawych informacji związanych z prowadzeniem salonu oraz branżowe aktualności. Jeśli jednak nie będziesz chciała otrzymywać newslettera, w każdej chwili możesz się z niego wypisać, klikając link na dole wiadomości.

Pobierz darmowy rozdział!

Wypełnij formularz, a następnie wejdź na swoją skrzynkę i kliknij w link potwierdzający zapis. W kolejnej wiadomości otrzymasz darmowy rozdział e-booka. Gdyby coś nie dotarło, zerknij do spamu, ofert, powiadomień i innych folderów na poczcie – maile czasami tam wpadają. 

Przyjemnej lektury! 🙂

Pamiętaj, że promocyjna, premierowa zniżka 50 zł na e-booka obowiązuje tylko do 2.10.2022! Więcej informacji o e-booku znajdziesz TUTAJ. Zobacz również pozostałe nowości.

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym
Tagi :